Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 250 m² Girit’te
Yunanistan
Girit
Kandiye
Heraklion Girit
Heraklion Girit - Merkez
235 000 €
940 €/m²
Nesne kodu
50113
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
250 m²
Bölge
Girit
Location
Heraklion Girit - Merkez (Heraklion Girit) | Kandiye (idari bölge) (Girit)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
2300 m
Havaalanına uzaklık:
6 km
Açıklama
Satılık Arsa 250 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 100 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
192 000 €
213 €/m²
Arsa 898 m² Girit
Girit
Nesne kodu
39609
Metrekare
898 m²
Denize uzaklık
500 m
Satılık
192 000 €
24 €/m²
Arsa 8000 m² Girit
Girit
Nesne kodu
46924
Metrekare
8000 m²
Denize uzaklık
2900 m
Satılık
250 000 €
31 €/m²
Arsa 8000 m² Girit
Girit
Nesne kodu
43610
Metrekare
8000 m²
Denize uzaklık
2400 m
Satılık
300 000 €
197 €/m²
Arsa 1516 m² Girit
Girit
Nesne kodu
64069
Metrekare
1516 m²
Denize uzaklık
500 m
Satılık
342 000 €
249 €/m²
Arsa 1372 m² Girit
Girit
Nesne kodu
52320
Metrekare
1372 m²
Denize uzaklık
450 m
Satılık
200 000 €
35 €/m²
Arsa 5600 m² Girit
Girit
Nesne kodu
51006
Metrekare
5600 m²
Denize uzaklık
480 m
Satılık
200 000 €
22 €/m²
Arsa 8923 m² Girit
Girit
Nesne kodu
44018
Metrekare
8923 m²
Denize uzaklık
700 m
Satılık
250 000 €
214 000 €
13 €/m²
Arsa 16000 m² Girit
Girit
Nesne kodu
45663
Metrekare
16000 m²
Denize uzaklık
1600 m
Satılık
278 000 €
351 €/m²
Arsa 790 m² Girit
Girit
Nesne kodu
50170
Metrekare
790 m²
Denize uzaklık
5300 m
Satılık
320 000 €
122 €/m²
Arsa 2610 m² Girit
Girit
Nesne kodu
63746
Metrekare
2610 m²
Denize uzaklık
1280 m
Eirini Xypaki
+30 6995322064
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar