400 000 €
160 €/m²
Property 49960 photo 1
Property 49960 photo 2
Property 49960 photo 3
Property 49960 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,4
  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 2500 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 1000 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 34661
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
550 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 60089
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
400 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 49960
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
385 000 € 275 €/m²
  • Nesne kodu 19479
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
420 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 66086
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
550 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 21609
  • Metrekare 14400 m²
  • Denize uzaklık 1350 m
Satılık
370 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 30740
  • Metrekare 16313 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
410 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 58448
  • Metrekare 3600 m²
  • Denize uzaklık 16 m
Satılık
420 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 41761
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği