Satılık - Arsa 16313 m² Selanik çevresinde

Yunanistan Selanik Selanik - Banliyöler Fransa İntihal
370 000 €
22 €/m²
Property 30740 photo 1
Property 30740 photo 2
Property 30740 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 4 km

Açıklama

Satılık Arsa 16313 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 440 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
320 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 32541
  • Metrekare 6250 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
350 000 € 368 €/m²
  • Nesne kodu 59576
  • Metrekare 949 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
460 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 34037
  • Metrekare 18500 m²
  • Denize uzaklık 6900 m
Satılık
320 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 14063
  • Metrekare 6600 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
330 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 29419
  • Metrekare 9160 m²
  • Denize uzaklık 4800 m
Satılık
400 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 49960
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
535 000 € 178 €/m²
  • Nesne kodu 62508
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
495 000 € 374 €/m²
  • Nesne kodu 56988
  • Metrekare 1321 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
420 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 62209
  • Metrekare 6100 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
500 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 42501
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği