49 nesneleri 4 sayfa

Satılık
180 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 6050
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
1 000 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 6622
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
185 000 € 1156 €/m²
  • Nesne kodu 13324
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 225 €/m²
  • Nesne kodu 16409
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
250 000 € 235 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 20891
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
400 000 € 1038 €/m²
  • Nesne kodu 23699
  • Metrekare 385 m²
  • Rooms 12
Satılık
430 000 € 1228 €/m²
  • Nesne kodu 26229
  • Metrekare 350 m²
  • Rooms 8
Satılık
300 000 € 109 €/m²
  • Nesne kodu 31676
  • Metrekare 2750 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
250 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 32364
  • Metrekare 12100 m²
  • Denize uzaklık 17500 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 32476
  • Metrekare 17200 m²
  • Denize uzaklık 16500 m
Satılık
180 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 32732
  • Metrekare 1434 m²
  • Denize uzaklık 11700 m
Satılık
110 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 35683
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 22000 m
Satılık
600 000 € 1875 €/m²
  • Nesne kodu 36356
  • Metrekare 320 m²
  • Rooms 8
Satılık
200 000 € 285 €/m²
  • Nesne kodu 52937
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
350 000 € 201 €/m²
  • Nesne kodu 56598
  • Metrekare 1741 m²
  • Denize uzaklık 12000 m

Yunanistan, Hortiatis’te Emlak

Hortiatis, Selanik’e yakın en çekici yerleşim bölgelerinden biridir; temiz dağ havasını, güzel doğayı ve şehre hızlı erişimi bir arada sunar. Hortiatis Dağı’nın yamaçlarında konumlanan bu yeşil banliyö, şehir merkezinin sunduğu olanakları kaybetmeden sakin bir yaşam isteyenler için modern evler, daireler ve arsalardan oluşan seçenekler sunar.

Hortiatis’te Neden Emlak Satın Almalısınız?

Hortiatis’te emlak piyasası son yıllarda istikrarlı biçimde gelişmektedir. Aileler, profesyoneller ve yatırımcılar bu bölgeyi şu nedenlerle tercih ediyor:

  • Sağlıklı iklim – daha serin yazlar, taze dağ havası ve düşük kirlilik.
  • Yeşil çevre – ormanlar, yürüyüş parkurları ve Selanik ile Termik Körfez’e bakan panoramik manzaralar.
  • Kolay erişim – Selanik şehir merkezine, Çevre Yolu’na ve havaalanına araçla veya otobüsle hızlı bağlantı.
  • Yaşam kalitesi – sakin mahalleler, yerel mağazalar, tavernalar, okullar ve spor tesisleri.

Hortiatis’te Emlak Türleri

Hortiatis’te; kalıcı ikamet için, tatil evi olarak veya uzun vadeli yatırım amacıyla uygun geniş bir mülk yelpazesi bulabilirsiniz:

  • Müstakil evler ve villalar – özel bahçeler, teraslar ve çoğu zaman etkileyici deniz ile şehir manzaraları.
  • Maisonette’ler (çift katlı daireler) – aileler için ideal; birden fazla seviye ve işlevsel yerleşimler.
  • Daireler – küçük binalarda; çoğu zaman otopark alanları ve depolama odalarıyla.
  • Arsa parselleri – doğal bir ortamda, özel olarak tasarlanmış bir ev inşa etmek isteyenler için.