550 000 €
130 €/m²
Property 60089 photo 1
Property 60089 photo 2
Property 60089 photo 3
Property 60089 photo 4
Property 60089 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Satılık Arsa 4200 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
690 000 € 667 €/m²
  • Nesne kodu 57750
  • Metrekare 1033 m²
  • Denize uzaklık 60 m
Satılık
450 000 € 529 €/m²
  • Nesne kodu 63475
  • Metrekare 850 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
550 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 21609
  • Metrekare 14400 m²
  • Denize uzaklık 1350 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 31396
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 4400 m
Satılık
650 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 58074
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
450 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 58014
  • Metrekare 6596 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
495 000 € 374 €/m²
  • Nesne kodu 56988
  • Metrekare 1321 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
535 000 € 178 €/m²
  • Nesne kodu 62508
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
550 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 60089
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği