19 nesneleri 2 sayfa

Satılık
185 000 € 1156 €/m²
  • Nesne kodu 13324
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 225 €/m²
  • Nesne kodu 16409
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
400 000 € 1038 €/m²
  • Nesne kodu 23699
  • Metrekare 385 m²
  • Rooms 12
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 32476
  • Metrekare 17200 m²
  • Denize uzaklık 16500 m
Satılık
277 000 € 1846 €/m²
  • Nesne kodu 60734
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
235 000 € 1740 €/m²
  • Nesne kodu 60735
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
250 000 € 1724 €/m²
  • Nesne kodu 60737
  • Metrekare 145 m²
  • Rooms 4
Satılık
160 000 € 1568 €/m²
  • Nesne kodu 8657
  • Metrekare 102 m²
  • Rooms 3
Satılık
160 000 € 1523 €/m²
  • Nesne kodu 8665
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
240 000 € 400 €/m²
  • Nesne kodu 8666
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 13200 m
Satılık
220 000 € 314 €/m²
  • Nesne kodu 8668
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 12200 m
Satılık
385 000 € 275 €/m²
  • Nesne kodu 19479
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
400 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 49960
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
220 000 € 1222 €/m²
  • Nesne kodu 52403
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 5
Satılık
2 200 000 € 1506 €/m²
  • Nesne kodu 58044
  • Metrekare 1460 m²
  • Rooms 22

Yunanistan, Exochi’de Gayrimenkul

Exochi, Yunanistan’ın gizli kalmış mücevherlerinden biridir; geleneksel Yunan havasını güzel doğa ile birleştiren, sakin bir bölgedir ve denize ulaşım da oldukça kolaydır. Kalabalık turistik tatil beldelerinden uzak bir şekilde Yunanistan’da mülk arıyorsanız, Exochi’de gayrimenkul; tatil evi, daimi ikamet veya yatırım için mükemmel bir tercihtir.

Exochi’de Neden Gayrimenkul Satın Almalısınız?

Exochi; rahat bir yaşam tarzı, özgün yerel kültür ve birçok daha bilinen Yunan destinasyonuna kıyasla cazip fiyatlar sunar. Bölge; yeşil tepeler, zeytinlikler ve büyüleyici köylerle çevrilidir. En yakın plajlar ve kıyı kasabalarına ise araçla kolayca ulaşılabilir. Sükûnet ile ulaşım kolaylığını bir araya getiren bu denge, Exochi’yi aileler, emekliler ve Yunanistan’ı daha özgün bir şekilde deneyimlemek isteyen herkes için ideal kılar.

Exochi’de gayrimenkul, doğayı, temiz havayı ve mahremiyeti seven alıcılar için özellikle ilgi çekicidir. Bölge aşırı gelişmemiş olduğundan; büyük arsalara, geleneksel evlere ve bahçe, havuz ile açık yaşam alanları için alan sunan modern villalara hâlâ rastlayabilirsiniz.

Exochi’de Gayrimenkul Türleri

Exochi’deki gayrimenkul pazarı çeşitli mülk türleri sunar:

  • Geleneksel taş evler – Yenilenmiş veya yenilemeye hazır olan, özgün mimari detaylara sahip evler; otantik Yunan tarzını sevenler için idealdir.
  • Modern villalar – Çağdaş tasarıma sahip, yeni inşa edilmiş evler; teraslar ve çoğu zaman deniz veya dağ manzaraları bulunur.