550 000 €
38 €/m²
Property 21609 photo 1
Property 21609 photo 2
Property 21609 photo 3
Property 21609 photo 4
Property 21609 photo 5
Property 21609 photo 6
Property 21609 photo 7
Property 21609 photo 8
Property 21609 photo 9
Property 21609 photo 10
Property 21609 photo 11

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1350 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,65 km
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Açıklama

Satılık Arsa 14400 metrekare Selanik çevresinde. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
550 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 21609
  • Metrekare 14400 m²
  • Denize uzaklık 1350 m
Satılık
495 000 € 374 €/m²
  • Nesne kodu 56988
  • Metrekare 1321 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
650 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 63301
  • Metrekare 26607 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
800 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 61026
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 31396
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 4400 m
Satılık
690 000 € 667 €/m²
  • Nesne kodu 57750
  • Metrekare 1033 m²
  • Denize uzaklık 60 m
Satılık
500 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 42501
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
450 000 € 529 €/m²
  • Nesne kodu 63475
  • Metrekare 850 m²
  • Denize uzaklık 800 m

Bülten aboneliği