350 000 €
58 €/m²
Property 34661 photo 1
Property 34661 photo 2
Property 34661 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 9000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Açıklama

Satılık Arsa 6000 metrekare Selanik çevresinde. Kent planına entegre edilme süreci devam ediyor. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 240 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
375 000 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 50818
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
400 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 47487
  • Metrekare 7320 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
290 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 42350
  • Metrekare 18000 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
300 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 56396
  • Metrekare 4700 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
500 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 42501
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
340 000 € 210 €/m²
  • Nesne kodu 49633
  • Metrekare 1612 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
400 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 49960
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
300 000 € 323 €/m²
  • Nesne kodu 57082
  • Metrekare 926 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
320 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 62844
  • Metrekare 7311 m²
  • Denize uzaklık 4500 m

Bülten aboneliği