Satılık - Arsa 10000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
420 000 € 330 000 €
33 €/m²
Property 42348 photo 1
Property 42348 photo 2
Property 42348 photo 3
Property 42348 photo 4
Property 42348 photo 5
Property 42348 photo 6
Property 42348 photo 7
Property 42348 photo 8
Property 42348 photo 9
Property 42348 photo 10
Property 42348 photo 11
Property 42348 photo 12
Property 42348 photo 13
Property 42348 photo 14
Property 42348 photo 15
Property 42348 photo 16
Property 42348 photo 17

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2017
  • Oda sayısı: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 3300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 7 km
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Açıklama

Satılık Arsa 10000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
400 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 3061
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
380 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 30921
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
470 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 47378
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
600 000 € 491 €/m²
  • Nesne kodu 24955
  • Metrekare 1220 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
450 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 31969
  • Metrekare 4005 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
550 000 € 275 €/m²
  • Nesne kodu 40569
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
490 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 16054
  • Metrekare 68000 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
490 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 11133
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 34641
  • Metrekare 7836 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
430 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 56441
  • Metrekare 2900 m²
  • Denize uzaklık 20 m

Bülten aboneliği