Satılık - Arsa 311 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
250 000 € 170 000 €
546 €/m²
Property 18886 photo 1
Property 18886 photo 2
Property 18886 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 200 m
  • Havaalanına uzaklık: 42 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 311 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 250 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
270 000 € 135 €/m²
  • Nesne kodu 40101
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
220 000 € 505 €/m²
  • Nesne kodu 30956
  • Metrekare 435 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
280 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 49647
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
215 000 € 430 €/m²
  • Nesne kodu 52610
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 2
Satılık
350 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 41567
  • Metrekare 10300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
275 000 € 230 000 € 167 €/m²
  • Nesne kodu 7090
  • Metrekare 1375 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
340 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 32786
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
350 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 36680
  • Metrekare 6890 m²
  • Denize uzaklık 30000 m
Satılık
360 000 € 800 €/m²
  • Nesne kodu 29180
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 40 m
Satılık
240 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 35484
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği