Satılık - Arsa 1398 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
300 000 €
214 €/m²
Property 10510 photo 1
Property 10510 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 5500 m
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Açıklama

Satılık Arsa 1398 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 1118 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 36680
  • Metrekare 6890 m²
  • Denize uzaklık 30000 m
Satılık
270 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 19902
  • Metrekare 7497 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
300 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 49648
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
250 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 33151
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
260 000 € 216 €/m²
  • Nesne kodu 49646
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
300 000 € 263 €/m²
  • Nesne kodu 7535
  • Metrekare 1140 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
300 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 10510
  • Metrekare 1398 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
280 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 49647
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
350 000 € 190 000 € 313 €/m²
  • Nesne kodu 40014
  • Metrekare 607 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
400 000 € 99 €/m²
  • Nesne kodu 9805
  • Metrekare 4008 m²
  • Denize uzaklık 400 m

Bülten aboneliği