8 nesneleri 1 sayfa

Satılık
85 000 € 1545 €/m²
  • Nesne kodu 60529
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
130 000 € 2166 €/m²
  • Nesne kodu 63488
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2
Satılık
165 000 € 2357 €/m²
  • Nesne kodu 63831
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
143 000 € 2344 €/m²
  • Nesne kodu 64950
  • Metrekare 61 m²
  • Rooms 3
Satılık
68 000 € 1172 €/m²
  • Nesne kodu 64962
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 3
Satılık
85 000 € 787 €/m²
  • Nesne kodu 7357
  • Metrekare 108 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Yatırım Satılık
450 000 € 397 €/m²
  • Nesne kodu 43891
  • Metrekare 1133 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
107 000 € 1070 €/m²
  • Nesne kodu 48484
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Menemeni – Merkez’de Satılık Gayrimenkul, Yunanistan

Menemeni – Merkez, Yunanistan’ın Selanik şehrinde hızla gelişen bir kentsel bölgedir; para karşılığı sunduğu değer yüksektir ve şehrin önemli ulaşım güzergâhlarına, mağazalara ve hizmetlere erişim oldukça rahattır. İkamet etmek için bir daire arıyorsanız ya da kiraya verilecek bir yatırım gayrimenkulü düşünüyorsanız, Menemeni’nin merkezi kısmı hem cazip hem de bütçe dostu bir tercih sunar.

Menemeni – Merkez’de Neden Gayrimenkul Satın Almalı?

Menemeni’nin merkezi bölgesi, konut odaklı bir atmosferi şehir hayatının tüm avantajlarıyla bir araya getirir:

  • Stratejik konum: Selanik şehir merkezine, limana ve ana otoyollara hızlı erişim.
  • Gelişmiş altyapı: Süpermarketler, okullar, eczaneler, kafeler ve yerel işletmelerin tamamı yürüyüş mesafesindedir.
  • Toplu taşıma: Düzenli otobüs hatları Menemeni’yi Selanik’in diğer semtleriyle bağlar.
  • Uygun fiyatlar: Birçok merkezi mahalleyle karşılaştırıldığında, burada gayrimenkuller bütçe dostu olmaya devam ederken talep artışıyla büyümeye devam eder.

Menemeni – Merkez’de Gayrimenkul Türleri

Menemeni – Merkez’deki emlak piyasası çeşitlidir ve farklı ihtiyaçlara ve bütçelere uygundur:

  • Daireler: Öğrenciler ve genç profesyoneller için kompakt stüdyo dairelerden, ferah aile dairelerine kadar.
  • Tadilatlı mülkler: Yenilenmiş; yükseltilmiş mutfaklar, banyolar ve enerji verimli pencerelerle modernleştirilmiş daireler.
  • Yatırım fırsatları: Merkezi Selanik’e yakınlık ve iş yerlerine erişim sayesinde yüksek kira potansiyeli olan mülkler.