650 000 €
1000 €/m²
Property 47810 photo 1
Property 47810 photo 2
Property 47810 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 650 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
600 000 € 1071 €/m²
  • Nesne kodu 54669
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 15800 m
Satılık
575 000 € 1513 €/m²
  • Nesne kodu 55862
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 130 m
Satılık
960 000 € 1399 €/m²
  • Nesne kodu 60875
  • Metrekare 686 m²
  • Denize uzaklık 560 m
Satılık
850 000 € 3068 €/m²
  • Nesne kodu 57672
  • Metrekare 277 m²
  • Rooms 9
Satılık
920 000 € 1869 €/m²
  • Nesne kodu 49129
  • Metrekare 492 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
580 000 € 2367 €/m²
  • Nesne kodu 39603
  • Metrekare 245 m²
  • Rooms 7
Satılık
800 000 € 1156 €/m²
  • Nesne kodu 33981
  • Metrekare 692 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
580 000 € 2027 €/m²
  • Nesne kodu 37778
  • Metrekare 286 m²
  • Denize uzaklık 5200 m
Satılık
770 000 € 1837 €/m²
  • Nesne kodu 65844
  • Metrekare 419 m²
  • Rooms 6

Bülten aboneliği