850 000 €
3069 €/m²
Property 57672 photo 1
Property 57672 photo 2
Property 57672 photo 3
Property 57672 photo 4
Property 57672 photo 5
Property 57672 photo 6
Property 57672 photo 7
Property 57672 photo 8
Property 57672 photo 9
Property 57672 photo 10
Property 57672 photo 11
Property 57672 photo 12
Property 57672 photo 13
Property 57672 photo 14
Property 57672 photo 15
Property 57672 photo 16

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1936
  • Oda sayısı: 9
  • Isıtma: elektrikli
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 215 m
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Hizmetler

  • Yenileme ihtiyacı

Açıklama

Atina’da satılık Bina 277 metrekare. bina 3 kattan oluşmaktadır. zemin kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. 2. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Bina ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..

Konum

Benzer öğeler

Satılık
850 000 € 1700 €/m²
  • Nesne kodu 61606
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
850 000 € 1057 €/m²
  • Nesne kodu 4943
  • Metrekare 804 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
700 000 € 1400 €/m²
  • Nesne kodu 37149
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
1 070 000 € 2341 €/m²
  • Nesne kodu 14855
  • Metrekare 457 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
800 000 € 1156 €/m²
  • Nesne kodu 33981
  • Metrekare 692 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
700 000 € 979 €/m²
  • Nesne kodu 39752
  • Metrekare 715 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
1 200 000 € 1929 €/m²
  • Nesne kodu 21525
  • Metrekare 622 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
920 000 € 1869 €/m²
  • Nesne kodu 49129
  • Metrekare 492 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği