Satılık - Bina 245 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Kuzey Çalandri
580 000 €
2367 €/m²
Property 39603 photo 1
Property 39603 photo 2
Property 39603 photo 3

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 1970
  • Oda sayısı: 7
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 14000 m
  • Havaalanına uzaklık: 9 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık Bina 245 metrekare. bina 2 kattan oluşmaktadır. zemin kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, bir kiler mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, tente, otopark, bahçe, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
500 000 € 2272 €/m²
  • Nesne kodu 56797
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 6
Satılık
850 000 € 1057 €/m²
  • Nesne kodu 4943
  • Metrekare 804 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
750 000 € 1271 €/m²
  • Nesne kodu 38100
  • Metrekare 590 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
480 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 34134
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
800 000 € 871 €/m²
  • Nesne kodu 35801
  • Metrekare 918 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
650 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 47810
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
480 000 € 2400 €/m²
  • Nesne kodu 55876
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 7
Satılık
695 000 € 4064 €/m²
  • Nesne kodu 33171
  • Metrekare 171 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
700 000 € 1400 €/m²
  • Nesne kodu 37149
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
490 000 € 1633 €/m²
  • Nesne kodu 44763
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 4500 m

Bülten aboneliği