920 000 €
1870 €/m²
Property 49129 photo 1
Property 49129 photo 2
Property 49129 photo 3
Property 49129 photo 4
Property 49129 photo 5
Property 49129 photo 6
Property 49129 photo 7

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1965
  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 4 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık Bina 492 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, tente, otopark, bahçe, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
960 000 € 2051 €/m²
  • Nesne kodu 47328
  • Metrekare 468 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
850 000 € 1049 €/m²
  • Nesne kodu 44408
  • Metrekare 810 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
990 000 € 830 000 € 2462 €/m²
  • Nesne kodu 11618
  • Metrekare 337 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
950 000 € 3006 €/m²
  • Nesne kodu 56358
  • Metrekare 316 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 070 000 € 2341 €/m²
  • Nesne kodu 14855
  • Metrekare 457 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
890 000 € 1207 €/m²
  • Nesne kodu 20539
  • Metrekare 737 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
900 000 € 750 000 € 1162 €/m²
  • Nesne kodu 62391
  • Metrekare 645 m²
  • Denize uzaklık 8498 m
Satılık
850 000 € 3068 €/m²
  • Nesne kodu 57672
  • Metrekare 277 m²
  • Rooms 9
Satılık
1 200 000 € 2142 €/m²
  • Nesne kodu 24415
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 1600 m

Bülten aboneliği