Satılık - Arsa 15000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
400 000 €
26 €/m²
Property 31308 photo 1
Property 31308 photo 2
Property 31308 photo 3
Property 31308 photo 4
Property 31308 photo 5
Property 31308 photo 6
Property 31308 photo 7
Property 31308 photo 8
Property 31308 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 10 km
  • Havaalanına uzaklık: 6 km

Açıklama

Satılık Arsa 15000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
400 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 3925
  • Metrekare 7800 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
500 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 9740
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
330 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 62957
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
450 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 40481
  • Metrekare 19950 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
350 000 € 87 €/m²
  • Nesne kodu 64097
  • Metrekare 4012 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
500 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 10252
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
550 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 65531
  • Metrekare 5565 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
360 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 10255
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
400 000 € 57 €/m²
  • Nesne kodu 49499
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
400 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 51715
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 2750 m

Bülten aboneliği