1 300 000 €
54 €/m²
Property 56285 photo 1
Property 56285 photo 2
Property 56285 photo 3
Property 56285 photo 4
Property 56285 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 9 km

Açıklama

Satılık Arsa 24000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 4359 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 52388
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
1 500 000 € 1 280 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 52253
  • Metrekare 40085 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
1 136 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 32760
  • Metrekare 2130 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
1 280 000 € 527 €/m²
  • Nesne kodu 40583
  • Metrekare 2425 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
1 760 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 40470
  • Metrekare 55000 m²
  • Denize uzaklık 460 m
Satılık
1 500 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 35220
  • Metrekare 24233 m²
  • Denize uzaklık 3900 m
Satılık
1 700 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 30474
  • Metrekare 29063 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 700 000 € 279 €/m²
  • Nesne kodu 31624
  • Metrekare 6086 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
1 100 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 12486
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
1 280 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 54603
  • Metrekare 11799 m²
  • Denize uzaklık 800 m

Bülten aboneliği