330 000 €
1294 €/m²
Property 45492 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 2,4
  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 255 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
395 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 37481
  • Metrekare 740 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
330 000 € 1294 €/m²
  • Nesne kodu 45492
  • Metrekare 255 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
420 000 € 1750 €/m²
  • Nesne kodu 10789
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
441 000 € 1378 €/m²
  • Nesne kodu 60879
  • Metrekare 320 m²
  • Rooms 4
Satılık
300 000 € 1554 €/m²
  • Nesne kodu 35235
  • Metrekare 193 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
300 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 48615
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
350 000 € 1029 €/m²
  • Nesne kodu 36699
  • Metrekare 340 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
350 000 € 741 €/m²
  • Nesne kodu 64659
  • Metrekare 472 m²
  • Denize uzaklık 3100 m
Satılık
360 000 € 2400 €/m²
  • Nesne kodu 33660
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 50 m

Bülten aboneliği