360 000 €
2400 €/m²
Property 33660 photo 1
Property 33660 photo 2
Property 33660 photo 3
Property 33660 photo 4
Property 33660 photo 5
Property 33660 photo 6
Property 33660 photo 7
Property 33660 photo 8
Property 33660 photo 9
Property 33660 photo 10
Property 33660 photo 11

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1957
  • Denize mesafe: 50 m
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 150 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 280 000 € 1696 €/m²
  • Nesne kodu 39077
  • Metrekare 165 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
350 000 € 1029 €/m²
  • Nesne kodu 36699
  • Metrekare 340 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
480 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 34134
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
330 000 € 1294 €/m²
  • Nesne kodu 45492
  • Metrekare 255 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
350 000 € 1296 €/m²
  • Nesne kodu 34119
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
360 000 € 2400 €/m²
  • Nesne kodu 33660
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
370 000 € 1075 €/m²
  • Nesne kodu 31831
  • Metrekare 344 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
325 000 € 1805 €/m²
  • Nesne kodu 34874
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
400 000 € 1454 €/m²
  • Nesne kodu 29432
  • Metrekare 275 m²
  • Denize uzaklık 9000 m

Bülten aboneliği