Satılık - Bina 1000 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Glifada
2 300 000 €
2300 €/m²
Property 45087 photo 1
Property 45087 photo 2
Property 45087 photo 3
Property 45087 photo 4
Property 45087 photo 5
Property 45087 photo 6
Property 45087 photo 7

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2007
  • Isıtma: mazot
  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 1000 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 250 000 € 2295 €/m²
  • Nesne kodu 40581
  • Metrekare 980 m²
  • Denize uzaklık 7700 m
Satılık
2 920 000 € 4576 €/m²
  • Nesne kodu 60112
  • Metrekare 638 m²
  • Denize uzaklık 15 m
Satılık
2 000 000 € 1816 €/m²
  • Nesne kodu 61647
  • Metrekare 1101 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
2 200 000 € 6769 €/m²
  • Nesne kodu 49126
  • Metrekare 325 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
2 300 000 € 2300 €/m²
  • Nesne kodu 45087
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
2 000 000 €
  • Nesne kodu 27134
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
2 700 000 € 1810 €/m²
  • Nesne kodu 63887
  • Metrekare 1491 m²
  • Denize uzaklık 7800 m

Bülten aboneliği