2 800 000 €
3613 €/m²
Property 19252 photo 1
Property 19252 photo 2
Property 19252 photo 3
Property 19252 photo 4
Property 19252 photo 5
Property 19252 photo 6
Property 19252 photo 7
Property 19252 photo 8
Property 19252 photo 9
Property 19252 photo 10

Ayrıntılar

  • Karlılık: 4,25%
  • Yapım Yılı: 2012
  • Isıtma: mazot

Açıklama

Atina’da satılık Bina 775 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 300 000 € 2300 €/m²
  • Nesne kodu 45087
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
3 000 000 € 9375 €/m²
  • Nesne kodu 32637
  • Metrekare 320 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
4 000 000 € 2309 €/m²
  • Nesne kodu 14476
  • Metrekare 1732 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
2 700 000 € 1810 €/m²
  • Nesne kodu 63887
  • Metrekare 1491 m²
  • Denize uzaklık 7800 m
Satılık
4 000 000 € 4981 €/m²
  • Nesne kodu 19695
  • Metrekare 803 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
4 000 000 € 1694 €/m²
  • Nesne kodu 58320
  • Metrekare 2361 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
3 500 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 24422
  • Metrekare 2800 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
2 250 000 € 2295 €/m²
  • Nesne kodu 40581
  • Metrekare 980 m²
  • Denize uzaklık 7700 m
Satılık
2 750 000 € 2330 €/m²
  • Nesne kodu 60032
  • Metrekare 1180 m²
  • Denize uzaklık 7400 m

Bülten aboneliği