3 200 000 € 2 700 000 €
4500 €/m²
Property 47083 photo 1
Property 47083 photo 2
Property 47083 photo 3
Property 47083 photo 4
Property 47083 photo 5
Property 47083 photo 6
Property 47083 photo 7
Property 47083 photo 8
Property 47083 photo 9
Property 47083 photo 10
Property 47083 photo 11
Property 47083 photo 12
Property 47083 photo 13
Property 47083 photo 14
Property 47083 photo 15
Property 47083 photo 16
Property 47083 photo 17
Property 47083 photo 18
Property 47083 photo 19
Property 47083 photo 20
Property 47083 photo 21
Property 47083 photo 22
Property 47083 photo 23
Property 47083 photo 24
Property 47083 photo 25
Property 47083 photo 26
Property 47083 photo 27
Property 47083 photo 28
Property 47083 photo 29
Property 47083 photo 30
Property 47083 photo 31
Property 47083 photo 32
Property 47083 photo 33
Property 47083 photo 34
Property 47083 photo 35
Property 47083 photo 36
Property 47083 photo 37
Property 47083 photo 38
Property 47083 photo 39
Property 47083 photo 40
Property 47083 photo 41
Property 47083 photo 42
Property 47083 photo 43

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yenileme yılı: 2000
  • Oda sayısı: 9
  • Isıtma: doğalgaz
  • Koşul: Eski inşaat
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 33 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • Garaj

Açıklama

Atina’da satılık Bina 600 metrekare. bina 3 kattan oluşmaktadır. 1. kat amerikan mutfak, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 2. kat 5 yatak odası, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 3. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, otopark, bahçe, çim, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
3 500 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 24422
  • Metrekare 2800 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
4 500 000 € 6923 €/m²
  • Nesne kodu 31281
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
3 000 000 € 9375 €/m²
  • Nesne kodu 32637
  • Metrekare 320 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
2 750 000 € 2330 €/m²
  • Nesne kodu 60032
  • Metrekare 1180 m²
  • Denize uzaklık 7400 m
Satılık
2 920 000 € 4576 €/m²
  • Nesne kodu 60112
  • Metrekare 638 m²
  • Denize uzaklık 15 m
Satılık
4 000 000 € 4981 €/m²
  • Nesne kodu 19695
  • Metrekare 803 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 36729
  • Metrekare 3300 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
4 000 000 € 1694 €/m²
  • Nesne kodu 58320
  • Metrekare 2361 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
4 000 000 € 2309 €/m²
  • Nesne kodu 14476
  • Metrekare 1732 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
2 700 000 € 1810 €/m²
  • Nesne kodu 63887
  • Metrekare 1491 m²
  • Denize uzaklık 7800 m

Bülten aboneliği