2 200 000 €
6769 €/m²
Property 49126 photo 1
Property 49126 photo 2
Property 49126 photo 3
Property 49126 photo 4
Property 49126 photo 5

Ayrıntılar

  • Karlılık: 2,73%
  • Yapım Yılı: 1930
  • Denize mesafe: 8500 m
  • Havaalanına uzaklık: 1 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 325 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 700 000 € 1810 €/m²
  • Nesne kodu 63887
  • Metrekare 1491 m²
  • Denize uzaklık 7800 m
Satılık
2 920 000 € 4576 €/m²
  • Nesne kodu 60112
  • Metrekare 638 m²
  • Denize uzaklık 15 m
Satılık
2 500 000 € 1278 €/m²
  • Nesne kodu 43955
  • Metrekare 1956 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
2 000 000 € 3636 €/m²
  • Nesne kodu 35593
  • Metrekare 550 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 30788
  • Metrekare 913 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 860 000 € 4087 €/m²
  • Nesne kodu 11421
  • Metrekare 455 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
2 200 000 € 6769 €/m²
  • Nesne kodu 49126
  • Metrekare 325 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
2 500 000 € 2272 €/m²
  • Nesne kodu 66004
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği