2 000 000 €
1817 €/m²
Property 61647 photo 1

Ayrıntılar

  • Isıtma: diğer
  • Denize mesafe: 450 m
  • Havaalanına uzaklık: 39 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 1101 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 30788
  • Metrekare 913 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
2 100 000 € 2245 €/m²
  • Nesne kodu 34201
  • Metrekare 935 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
2 100 000 € 2932 €/m²
  • Nesne kodu 38460
  • Metrekare 716 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
1 650 000 € 1645 €/m²
  • Nesne kodu 11497
  • Metrekare 1003 m²
  • Denize uzaklık 220 m
Satılık
2 000 000 € 1816 €/m²
  • Nesne kodu 61647
  • Metrekare 1101 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
2 500 000 € 1278 €/m²
  • Nesne kodu 43955
  • Metrekare 1956 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 700 000 € 1588 €/m²
  • Nesne kodu 62169
  • Metrekare 1070 m²
  • Denize uzaklık 7600 m
Satılık
1 860 000 € 4087 €/m²
  • Nesne kodu 11421
  • Metrekare 455 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
2 500 000 € 2272 €/m²
  • Nesne kodu 66004
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği