490 000 €
1633 €/m²
Property 44763 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1956
  • Yenileme yılı: 1990
  • Isıtma: mazot
  • Yapı izni oranı: 3
  • Denize mesafe: 4500 m
  • Havaalanına uzaklık: 38 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 300 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
650 000 € 1166 €/m²
  • Nesne kodu 37660
  • Metrekare 557 m²
  • Denize uzaklık 8300 m
Satılık
695 000 € 4064 €/m²
  • Nesne kodu 33171
  • Metrekare 171 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
580 000 € 2367 €/m²
  • Nesne kodu 39603
  • Metrekare 245 m²
  • Rooms 7
Satılık
575 000 € 1513 €/m²
  • Nesne kodu 55862
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 130 m
Satılık
650 000 € 1547 €/m²
  • Nesne kodu 30898
  • Metrekare 420 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
400 000 € 1454 €/m²
  • Nesne kodu 29432
  • Metrekare 275 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
480 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 34134
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
580 000 € 2027 €/m²
  • Nesne kodu 37778
  • Metrekare 286 m²
  • Denize uzaklık 5200 m
Satılık
420 000 € 1750 €/m²
  • Nesne kodu 10789
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
441 000 € 1378 €/m²
  • Nesne kodu 60879
  • Metrekare 320 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği