695 000 €
4064 €/m²
Property 33171 photo 1
Property 33171 photo 2
Property 33171 photo 3
Property 33171 photo 4
Property 33171 photo 5
Property 33171 photo 6
Property 33171 photo 7

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1955
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 1 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 171 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
695 000 € 4064 €/m²
  • Nesne kodu 33171
  • Metrekare 171 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
800 000 € 871 €/m²
  • Nesne kodu 35801
  • Metrekare 918 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
920 000 € 1869 €/m²
  • Nesne kodu 49129
  • Metrekare 492 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
850 000 € 1057 €/m²
  • Nesne kodu 4943
  • Metrekare 804 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
750 000 € 1271 €/m²
  • Nesne kodu 38100
  • Metrekare 590 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
770 000 € 1837 €/m²
  • Nesne kodu 65844
  • Metrekare 419 m²
  • Rooms 6
Satılık
800 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 54626
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 6
Satılık
575 000 € 1513 €/m²
  • Nesne kodu 55862
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 130 m
Satılık
960 000 € 2051 €/m²
  • Nesne kodu 47328
  • Metrekare 468 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
605 000 € 1188 €/m²
  • Nesne kodu 63297
  • Metrekare 509 m²
  • Rooms 15

Bülten aboneliği