374 000 €
33 €/m²
Property 50665 photo 1
Property 50665 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 731 m
  • Havaalanına uzaklık: 61 km

Açıklama

Satılık Arsa 11228 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
320 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 34223
  • Metrekare 8700 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
500 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 38077
  • Metrekare 4542 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
360 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 41187
  • Metrekare 14565 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
300 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 38520
  • Metrekare 2700 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 38847
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 5200 m
Satılık
450 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 62153
  • Metrekare 4021 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
450 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 42919
  • Metrekare 12520 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
330 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 40256
  • Metrekare 11500 m²
  • Denize uzaklık 6400 m
Satılık
400 000 € 97 €/m²
  • Nesne kodu 51471
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 836 m
Satılık
349 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 65412
  • Metrekare 5960 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği