250 000 €
306 €/m²
Property 19312 photo 1
Property 19312 photo 2
Property 19312 photo 3
Property 19312 photo 4
Property 19312 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 4
  • Denize mesafe: 30000 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Satılık Arsa 815 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
330 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 29659
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 5400 m
Satılık
267 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 14960
  • Metrekare 6458 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
320 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 11732
  • Metrekare 5200 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
290 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 50144
  • Metrekare 8076 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
240 000 € 188 €/m²
  • Nesne kodu 31349
  • Metrekare 1273 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
290 000 € 194 €/m²
  • Nesne kodu 31352
  • Metrekare 1490 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
230 000 € 180 000 € 453 €/m²
  • Nesne kodu 6860
  • Metrekare 397 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
215 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 19254
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
260 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 36621
  • Metrekare 2786 m²
  • Denize uzaklık 14000 m

Bülten aboneliği