Property 13214 photo 1
Property 13214 photo 2
Property 13214 photo 3
Property 13214 photo 4
Property 13214 photo 5
Property 13214 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 2
  • Denize mesafe: 1500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 37 km
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Açıklama

Satılık Arsa 7900 metrekare Attiki’de. Arsanın imarı bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
370 000 € 270 000 € 439 €/m²
  • Nesne kodu 62033
  • Metrekare 615 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
250 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 12238
  • Metrekare 7300 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
210 000 € 170 000 € 188 €/m²
  • Nesne kodu 7220
  • Metrekare 903 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
240 000 € 188 €/m²
  • Nesne kodu 31349
  • Metrekare 1273 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
330 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 29659
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 5400 m
Satılık
370 000 € 356 €/m²
  • Nesne kodu 33921
  • Metrekare 1038 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
285 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 37866
  • Metrekare 3470 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
310 000 € 673 €/m²
  • Nesne kodu 43733
  • Metrekare 460 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
250 000 € 306 €/m²
  • Nesne kodu 19312
  • Metrekare 815 m²
  • Denize uzaklık 30000 m
Satılık
370 000 € 185 €/m²
  • Nesne kodu 24632
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği