Satılık - Arsa 1490 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Atina - Doğu Maratonlar
290 000 €
194 €/m²
Property 31352 photo 1
Property 31352 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2500 m
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1490 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, iyi, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 600 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
240 000 € 188 €/m²
  • Nesne kodu 31349
  • Metrekare 1273 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
260 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 36621
  • Metrekare 2786 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
425 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 23825
  • Metrekare 12600 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
290 000 € 194 €/m²
  • Nesne kodu 31352
  • Metrekare 1490 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
420 000 € 296 €/m²
  • Nesne kodu 3577
  • Metrekare 1417 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
320 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 11732
  • Metrekare 5200 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
430 000 € 431 €/m²
  • Nesne kodu 13792
  • Metrekare 996 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
410 000 € 745 €/m²
  • Nesne kodu 38637
  • Metrekare 550 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
265 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 56755
  • Metrekare 3660 m²
  • Denize uzaklık 90 m
Satılık
330 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 22407
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 1900 m

Bülten aboneliği