100 000 € 80 000 €
26 €/m²
Property 2990 photo 1
Property 2990 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,9 km
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Açıklama

Satılık Arsa 2985 metrekare Attiki’de. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
85 000 € 340 €/m²
  • Nesne kodu 23645
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 2
Satılık
85 000 € 172 €/m²
  • Nesne kodu 42874
  • Metrekare 493 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
110 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 24748
  • Metrekare 1015 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
130 000 € 144 €/m²
  • Nesne kodu 26119
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
140 000 € 466 €/m²
  • Nesne kodu 23278
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
130 000 € 376 €/m²
  • Nesne kodu 4843
  • Metrekare 345 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
135 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 64218
  • Metrekare 1102 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
130 000 € 120 000 € 153 €/m²
  • Nesne kodu 5428
  • Metrekare 780 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
113 000 € 90 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 13027
  • Metrekare 2638 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
110 000 € 270 €/m²
  • Nesne kodu 43857
  • Metrekare 407 m²
  • Denize uzaklık 1200 m

Bülten aboneliği