95 000 €
11 €/m²
Property 43342 photo 1
Property 43342 photo 2
Property 43342 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1010 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1,6 km
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 8000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu. Daire ruhsatlı 220 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
138 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 55956
  • Metrekare 3092 m²
  • Denize uzaklık 950 m
Satılık
110 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 44087
  • Metrekare 1541 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
90 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 40123
  • Metrekare 6705 m²
  • Denize uzaklık 7300 m
Satılık
85 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 45716
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
89 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 57727
  • Metrekare 2031 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
100 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 49098
  • Metrekare 2375 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
120 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 51455
  • Metrekare 1900 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
120 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 65362
  • Metrekare 1270 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
130 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 59114
  • Metrekare 1229 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
93 000 € 85 300 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 51865
  • Metrekare 1346 m²
  • Denize uzaklık 580 m

Bülten aboneliği