İstek üzeri
Property 43300 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 390 m
  • En yakın şehire uzaklık: 7 km
  • Havaalanına uzaklık: 33 km

Açıklama

Satılık Arsa 3484 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 63283
  • Metrekare 1968 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
853 000 € 813 €/m²
  • Nesne kodu 64552
  • Metrekare 1048 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
320 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 63746
  • Metrekare 2610 m²
  • Denize uzaklık 1280 m
Önerilen Satılık
214 000 €
  • Nesne kodu 65947
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 1180 m
Satılık
449 000 € 271 €/m²
  • Nesne kodu 65403
  • Metrekare 1654 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
853 000 € 860 €/m²
  • Nesne kodu 64550
  • Metrekare 991 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
80 000 € 242 €/m²
  • Nesne kodu 63108
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
1 100 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 65416
  • Metrekare 100188 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
290 000 € 207 €/m²
  • Nesne kodu 65314
  • Metrekare 1395 m²
  • Denize uzaklık 72 m
Satılık
215 000 € 268 €/m²
  • Nesne kodu 65280
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği