Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 3470 m² Attiki’de
Yunanistan
Attica
Attika'nın geri kalanı
Pikermi
Pikermi - Merkez
285 000 €
82 €/m²
Nesne kodu
37866
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
3470 m²
Bölge
Attiki
Location
Pikermi - Merkez (Pikermi (Pikermi)) | Attika'nın geri kalanı (Attica)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
5000 m
Havaalanına uzaklık:
21 km
Açıklama
Satılık Arsa 3470 metrekare Attiki’de.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
420 000 €
420 €/m²
Arsa 1000 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
62025
Metrekare
1000 m²
Denize uzaklık
2200 m
Satılık
267 000 €
41 €/m²
Arsa 6458 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
14960
Metrekare
6458 m²
Denize uzaklık
250 m
Satılık
260 000 €
514 €/m²
Arsa 505 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
31134
Metrekare
505 m²
Denize uzaklık
6500 m
Satılık
370 000 €
185 €/m²
Arsa 2000 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
24632
Metrekare
2000 m²
Denize uzaklık
4000 m
Satılık
400 000 €
496 €/m²
Arsa 805 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
56518
Metrekare
805 m²
Denize uzaklık
60 m
Satılık
395 000 €
897 €/m²
Arsa 440 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
10955
Metrekare
440 m²
Denize uzaklık
3500 m
Satılık
285 000 €
82 €/m²
Arsa 3470 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
37866
Metrekare
3470 m²
Denize uzaklık
5000 m
Satılık
320 000 €
290 000 €
362 €/m²
Arsa 800 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
42964
Metrekare
800 m²
Denize uzaklık
8700 m
Satılık
360 000 €
373 €/m²
Arsa 965 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
47502
Metrekare
965 m²
Denize uzaklık
10000 m
Satılık
250 000 €
62 €/m²
Arsa 4000 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
19323
Metrekare
4000 m²
Denize uzaklık
5500 m
Aydan Iskenderova
+30 210 325 4150
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar