5 nesneleri 1 sayfa

Satılık
1 420 000 € 3107 €/m²
  • Nesne kodu 37080
  • Metrekare 457 m²
  • Rooms 6
Satılık
1 630 000 € 2515 €/m²
  • Nesne kodu 37081
  • Metrekare 648 m²
  • Rooms 7
Satılık
250 000 € 306 €/m²
  • Nesne kodu 19312
  • Metrekare 815 m²
  • Denize uzaklık 30000 m
Satılık
400 000 € 2666 €/m²
  • Nesne kodu 25497
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
320 000 € 290 000 € 362 €/m²
  • Nesne kodu 42964
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 8700 m

Dionisos, Kuzey Atina’da Gayrimenkul

Dionisos, Kuzey Atina’nın en çekici konut bölgelerinden biridir. Çam ormanlarıyla çevrili ve Penteli Dağı’nın eteklerinde yer alan Dionisos; temiz hava, sakin bir atmosfer ve şehre kolay erişim gibi benzersiz bir kombinasyon sunar. Konforu, prestiji ve doğayı bir arada sunan Yunanistan’da bir mülk arıyorsanız, Dionisos mükemmel bir tercihtir.

Neden Dionisos’ta Gayrimenkul Satın Almalısınız?

Bölge, alçak katlı binaları, şık villaları ve modern aile evleriyle bilinir. Atina’nın hareketli merkezinin aksine Dionisos; daha geniş caddeler, özel bahçeler ve daha rahat bir banliyö yaşam tarzı sunar. Aynı zamanda Kifissia ve Marousi gibi Kuzey Atina’nın önemli iş ve alışveriş bölgelerine sadece kısa bir sürüş mesafesindedir.

Buradaki iklim, daha yüksek rakım ve yoğun yeşillik sayesinde Atina merkezine göre biraz daha serindir. Bu da yaz aylarını çok daha keyifli hale getirir ve başkent yakınında yıl boyu yaşamak ya da ikinci bir ev için ideal koşullar oluşturur.

Mevcut Gayrimenkul Türleri

Dionisos’ta ağırlıkla şunları bulursunuz:

  • Bahçeleri ve havuzları olan geniş müstakil evler ve lüks villalar
  • Küçük konut komplekslerinde modern maisonette’ler
  • Özel bir ev inşa etmeye uygun arsa/taşınmazlar
  • Geleneksel mimari unsurlara sahip yenilenmiş evler

Birçok mülk, Atina’ya ve çevredeki dağlara panoramik manzaralar, özel otopark, şömineler ve açık alanda yaşam için geniş verandalar sunar.

Altyapı ve Ulaşım