300 000 €
125 €/m²
Property 49100 photo 1
Property 49100 photo 2
Property 49100 photo 3
Property 49100 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 350 m
  • Havaalanına uzaklık: 34 km

Açıklama

Satılık Arsa 2400 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 800 metrekare. Mülk, güzel bir orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
342 000 € 249 €/m²
  • Nesne kodu 52320
  • Metrekare 1372 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
427 000 € 241 €/m²
  • Nesne kodu 36674
  • Metrekare 1770 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
374 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 59642
  • Metrekare 9039 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
426 500 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 36778
  • Metrekare 12588 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
270 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 50667
  • Metrekare 4805 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
430 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 56286
  • Metrekare 8131 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
267 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 42038
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
430 000 € 1699 €/m²
  • Nesne kodu 56671
  • Metrekare 253 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 56612
  • Metrekare 6350 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
300 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 44360
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m

Bülten aboneliği