260 000 € 250 000 €
54 €/m²
Property 39265 photo 1
Property 39265 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 700 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 63 km

Açıklama

Satılık Arsa 4550 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
375 000 € 154 €/m²
  • Nesne kodu 39514
  • Metrekare 2420 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
320 000 € 477 €/m²
  • Nesne kodu 50183
  • Metrekare 670 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
250 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 38076
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
267 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 42038
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
300 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 64069
  • Metrekare 1516 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
280 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 38410
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
210 000 € 161 €/m²
  • Nesne kodu 42952
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
374 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 50665
  • Metrekare 11228 m²
  • Denize uzaklık 731 m
Satılık
220 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 65418
  • Metrekare 4098 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
220 000 € 128 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 46745
  • Metrekare 27000 m²
  • Denize uzaklık 13600 m

Bülten aboneliği