Satılık - Arsa 10000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
430 000 €
43 €/m²
Property 42191 photo 1
Property 42191 photo 2
Property 42191 photo 3
Property 42191 photo 4
Property 42191 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 29 km
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Açıklama

Satılık Arsa 10000 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 320 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 25988
  • Metrekare 17600 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
540 000 € 121 €/m²
  • Nesne kodu 24098
  • Metrekare 4450 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
400 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 3925
  • Metrekare 7800 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
350 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 52138
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
425 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 6150
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
600 000 € 491 €/m²
  • Nesne kodu 24955
  • Metrekare 1220 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
550 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 6155
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
530 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 63876
  • Metrekare 4982 m²
  • Denize uzaklık 620 m
Satılık
430 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 35809
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Bülten aboneliği