Satılık - Arsa 5000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
800 000 €
160 €/m²
Property 46991 photo 1
Property 46991 photo 2
Property 46991 photo 3
Property 46991 photo 4
Property 46991 photo 5
Property 46991 photo 6
Property 46991 photo 7
Property 46991 photo 8
Property 46991 photo 9
Property 46991 photo 10
Property 46991 photo 11
Property 46991 photo 12
Property 46991 photo 13
Property 46991 photo 14

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 230 m
  • En yakın şehire uzaklık: 28 km
  • Havaalanına uzaklık: 29 km

Açıklama

Satılık Arsa 5000 metrekare Korfu’da. Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
750 000 € 370 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 33678
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
800 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 50209
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
800 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 46991
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 230 m
Satılık
1 100 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 9106
  • Metrekare 40000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
850 000 € 191 €/m²
  • Nesne kodu 62951
  • Metrekare 4444 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
1 100 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 24589
  • Metrekare 21000 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
690 000 € 136 €/m²
  • Nesne kodu 65497
  • Metrekare 5060 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
870 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 19477
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
650 000 € 550 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 29407
  • Metrekare 10025 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
900 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 40794
  • Metrekare 72000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m

Bülten aboneliği