Satılık - Arsa 4300 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
950 000 €
220 €/m²
Property 34020 photo 1
Property 34020 photo 2
Property 34020 photo 3
Property 34020 photo 4
Property 34020 photo 5
Property 34020 photo 6
Property 34020 photo 7
Property 34020 photo 8
Property 34020 photo 9
Property 34020 photo 10
Property 34020 photo 11

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 15 m
  • En yakın şehire uzaklık: 35 km
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Açıklama

Satılık Arsa 4300 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
860 000 € 156 €/m²
  • Nesne kodu 17952
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
900 000 € 391 €/m²
  • Nesne kodu 9631
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
800 000 € 199 €/m²
  • Nesne kodu 22088
  • Metrekare 4010 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
870 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 19477
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
1 000 000 € 240 €/m²
  • Nesne kodu 21075
  • Metrekare 4160 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
930 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 4536
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
950 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 21088
  • Metrekare 4451 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
1 000 000 € 1754 €/m²
  • Nesne kodu 5989
  • Metrekare 570 m²
  • Denize uzaklık 290 m
Satılık
1 100 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 9106
  • Metrekare 40000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m

Bülten aboneliği