Satılık - Arsa 5000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
700 000 €
140 €/m²
Property 37791 photo 1
Property 37791 photo 2
Property 37791 photo 3
Property 37791 photo 4
Property 37791 photo 5
Property 37791 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 100 m
  • En yakın şehire uzaklık: 36 km
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Açıklama

Satılık Arsa 5000 metrekare Korfu’da. Daire ruhsatlı 220 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
600 000 € 491 €/m²
  • Nesne kodu 24955
  • Metrekare 1220 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
580 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 42862
  • Metrekare 17500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
980 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 50867
  • Metrekare 18000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
950 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 21088
  • Metrekare 4451 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
900 000 € 391 €/m²
  • Nesne kodu 9631
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
800 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 46991
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 230 m
Satılık
750 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 63483
  • Metrekare 17439 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
870 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 19477
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 60716
  • Metrekare 2603 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
1 000 000 € 240 €/m²
  • Nesne kodu 21075
  • Metrekare 4160 m²
  • Denize uzaklık 50 m

Bülten aboneliği