Satılık - Arsa 72000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
900 000 €
12 €/m²
Property 40794 photo 1
Property 40794 photo 2
Property 40794 photo 3
Property 40794 photo 4
Property 40794 photo 5
Property 40794 photo 6
Property 40794 photo 7
Property 40794 photo 8
Property 40794 photo 9
Property 40794 photo 10
Property 40794 photo 11
Property 40794 photo 12
Property 40794 photo 13
Property 40794 photo 14

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 14 km
  • Havaalanına uzaklık: 11 km

Açıklama

Satılık Arsa 72000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
900 000 € 391 €/m²
  • Nesne kodu 9631
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
900 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 9104
  • Metrekare 14700 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
1 100 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 6112
  • Metrekare 28000 m²
  • Denize uzaklık 950 m
Satılık
800 000 € 199 €/m²
  • Nesne kodu 22088
  • Metrekare 4010 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 4941
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
980 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 50867
  • Metrekare 18000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 150 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 56094
  • Metrekare 26159 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
1 200 000 € 240 €/m²
  • Nesne kodu 22880
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği