160 000 €
100 €/m²
Property 40100 photo 1
Property 40100 photo 2
Property 40100 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1586 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
215 000 € 430 €/m²
  • Nesne kodu 52610
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 2
Satılık
160 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 56526
  • Metrekare 4460 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
180 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 62136
  • Metrekare 17000 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
180 000 € 725 €/m²
  • Nesne kodu 51549
  • Metrekare 248 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
220 000 € 293 €/m²
  • Nesne kodu 6452
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
140 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 12666
  • Metrekare 5670 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
160 000 € 117 €/m²
  • Nesne kodu 59078
  • Metrekare 1358 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
220 000 € 505 €/m²
  • Nesne kodu 30956
  • Metrekare 435 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
140 000 € 280 €/m²
  • Nesne kodu 54834
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
180 000 € 240 €/m²
  • Nesne kodu 19126
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 7000 m

Bülten aboneliği