Satılık - Arsa 750 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
180 000 €
240 €/m²
Property 19126 photo 1
Property 19126 photo 2
Property 19126 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 47 km

Açıklama

Satılık Arsa 750 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 600 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
180 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 64936
  • Metrekare 16170 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
150 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 34028
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
180 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 62136
  • Metrekare 17000 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
160 000 € 205 €/m²
  • Nesne kodu 3290
  • Metrekare 780 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
195 000 € 319 €/m²
  • Nesne kodu 56039
  • Metrekare 610 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
175 000 € 273 €/m²
  • Nesne kodu 63113
  • Metrekare 640 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
250 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 59705
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
200 000 € 180 000 € 578 €/m²
  • Nesne kodu 2784
  • Metrekare 311 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
170 000 € 497 €/m²
  • Nesne kodu 52276
  • Metrekare 342 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği