Satılık - Arsa 750 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
220 000 €
293 €/m²
Property 6452 photo 1
Property 6452 photo 2
Property 6452 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 8
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 48 km

Açıklama

Satılık Arsa 750 metrekare Pieria’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 600 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
215 000 € 480 €/m²
  • Nesne kodu 19710
  • Metrekare 447 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
250 000 € 170 000 € 546 €/m²
  • Nesne kodu 18886
  • Metrekare 311 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
230 000 € 444 €/m²
  • Nesne kodu 57174
  • Metrekare 518 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
280 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 56380
  • Metrekare 4800 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
250 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 63974
  • Metrekare 13750 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
200 000 € 231 €/m²
  • Nesne kodu 49970
  • Metrekare 864 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
278 000 € 450 €/m²
  • Nesne kodu 51753
  • Metrekare 617 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
250 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 59705
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
250 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 10292
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
220 000 € 505 €/m²
  • Nesne kodu 30956
  • Metrekare 435 m²
  • Denize uzaklık 7500 m

Bülten aboneliği