Satılık - Arsa 5670 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
140 000 €
24 €/m²
Property 12666 photo 1
Property 12666 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,3 km
  • Havaalanına uzaklık: 42 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 5670 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 300 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 26938
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
120 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 45525
  • Metrekare 1904 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
200 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 32503
  • Metrekare 10952 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
200 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 54645
  • Metrekare 1010 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
180 000 € 150 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 13597
  • Metrekare 2225 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
160 000 € 304 €/m²
  • Nesne kodu 6030
  • Metrekare 525 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
150 000 € 110 000 € 244 €/m²
  • Nesne kodu 19932
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
130 000 € 265 €/m²
  • Nesne kodu 51604
  • Metrekare 490 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
170 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 43656
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
153 000 € 181 €/m²
  • Nesne kodu 58308
  • Metrekare 844 m²
  • Denize uzaklık 9000 m

Bülten aboneliği