180 000 €
243 €/m²
Property 44617 photo 1
Property 44617 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 1,6
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 26 km

Açıklama

Satılık Arsa 740 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 255 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
230 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 41967
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 6200 m
Satılık
199 000 € 189 €/m²
  • Nesne kodu 65914
  • Metrekare 1052 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 43300
  • Metrekare 3484 m²
  • Denize uzaklık 390 m
Satılık
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 45892
  • Metrekare 896 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
235 000 € 940 €/m²
  • Nesne kodu 50113
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
220 000 € 128 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 46745
  • Metrekare 27000 m²
  • Denize uzaklık 13600 m
Satılık
160 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 62893
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
170 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 56710
  • Metrekare 6669 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
150 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 64037
  • Metrekare 5088 m²
  • Denize uzaklık 352 m
Satılık
150 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 43087
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1900 m

Bülten aboneliği