İstek üzeri
Property 39454 photo 1
Property 39454 photo 2
Property 39454 photo 3
Property 39454 photo 4
Property 39454 photo 5
Property 39454 photo 6
Property 39454 photo 7
Property 39454 photo 8
Property 39454 photo 9

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,4
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1134 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
199 000 € 189 €/m²
  • Nesne kodu 65914
  • Metrekare 1052 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
140 000 € 248 €/m²
  • Nesne kodu 65313
  • Metrekare 564 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
50 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 65413
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 21000 m
Satılık
600 000 € 649 €/m²
  • Nesne kodu 65156
  • Metrekare 924 m²
  • Denize uzaklık 170 m
Satılık
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 65785
  • Metrekare 724 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
150 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 64036
  • Metrekare 4290 m²
  • Denize uzaklık 352 m
Satılık
600 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 65816
  • Metrekare 14000 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
900 000 € 3010 €/m²
  • Nesne kodu 65575
  • Metrekare 299 m²
  • Denize uzaklık 130 m
Seçkin Satılık
150 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 63957
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
194 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 65233
  • Metrekare 2005 m²
  • Denize uzaklık 622 m

Bülten aboneliği