100 000 €
18 €/m²
Property 3916 photo 1
Property 3916 photo 2
Property 3916 photo 3
Property 3916 photo 4
Property 3916 photo 5
Property 3916 photo 6
Property 3916 photo 7
Property 3916 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 4
  • Denize mesafe: 4000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Satılık Arsa 5365 metrekare Thasoz’ta. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 210 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
92 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 33896
  • Metrekare 538 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
100 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 3916
  • Metrekare 5365 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
145 000 € 226 €/m²
  • Nesne kodu 58079
  • Metrekare 640 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
145 000 € 512 €/m²
  • Nesne kodu 65474
  • Metrekare 283 m²
  • Denize uzaklık 330 m
Satılık
90 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 26383
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
102 000 € 138 €/m²
  • Nesne kodu 40071
  • Metrekare 737 m²
  • Denize uzaklık 790 m
Satılık
130 000 € 325 €/m²
  • Nesne kodu 4121
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
90 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 4148
  • Metrekare 4025 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
130 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 5267
  • Metrekare 1137 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
123 000 € 123 €/m²
  • Nesne kodu 40072
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 800 m

Bülten aboneliği